Blog

7/24 Acil Çilingir Hizmetleri

cilingir-nasil-kapi-acar

Çilingir kapıyı nasıl açar araştırılan konular arasında yer almaktadır. Ancak hiçbir çilingir size bu yöntemi anlatmayacaktır. Kişiler kapıda kaldıkları zaman çilingire ihtiyaç duymaktadır. Özellikle bazı kişiler çilingir çağırmak yerine kendi imkânları ile açmaya çalışmaktadır. Ama bu kapının yıpranmasına ara lastiklerin gevşemesine sebep olmaktadır. Bu da davetsiz misafirlere adeta davetiye çıkarmak anlamına gelmektedir. Sizde bu anlamda kart veya pet şişe gibi yöntemler ile kapıyı açmaya çalışmayınız. Bu kapınızı risk haline getirecektir.

Çilingirler yıllardır bu işin içerisinde çalışmaktadır. Ve çeşitli aletler yardımı ile hiç zorlanmadan kapınızı hemen açabilirsiniz. özellikle kapının dil kısmına kar geçebilecek maymuncuk sayesinde dil geri atılarak kapı hemen hızlı bir şekilde açılacaktır. Bu genellikle kapıları üstüne örtme durumunda geçerlidir. Ama eğer ki kapı kitli ise çilingir ilk olarak kapıyı kırmak zorundadır. Daha sonrasında da kapıyı açacaktır. Çilingirler böyle durumlar için yanında göbek bulundurmaktadır.

Kilitli Kapı Nasıl Açılır?

Kilitli kapı nasıl açılır? Kilitli kapıyı açmak nispeten daha zordur. Bu nedenden dolayı kapıyı hırpalayarak kırma ihtimaline karşı tecrübeli birinden destek almak çilingir çağırmak daha doğru olacaktır. Kilitli kapıyı açabilmek için ilk önce çilingir çağırmanız gerekmektedir. Çilingir ilk önce kapının kilidini kırarak kapıya zarar vermeden kapıyı açacaktır. Yanında getirdiği göbek ile de değişimi gerçekleştirecektir.

Çilingir Kapı Açma Aparatı

Çilingir kapı açma aparatı olarak çok fazla ürünleri bulunmaktadır. Ama genel olarak birkaç alet ile işlerini tamamlamaktadırlar. Bu aletler sayesinde süreç oldukça fazla kısalmaktadır. Kısaldığı için kişiler mağdur olmamaktadır.

Çilingir Kapı Açmak İçin Ne Kadar Ücret Alır?

Çilingir kapı açmak için ne kadar ücret alır? Bu çilingirin ne kadar uzakta olduğu ile de alakalıdır. Çilingirler genellikle 24 saat hizmet veren birimlerdir. Çünkü genellikle kapıda kalmış ve eve giremeyen kişiler kendilerine daha çok ihtiyaç duymaktadır.

Çilingir kapı ücretlerinde çilingirin gideceği mesafe önemli olacaktır. Aynı zamanda açmak ne kadar süre sürecektir. Kapının kitli veya açık olması da ücretlendirme politikalarında değişikliğe sebep olmaktadır.

Hemen Ara