Blog

7/24 Acil Çilingir Hizmetleri

Modern door handle

Çilingir Fiyatları Ne Kadar 2023

Çilingir fiyatları ne kadar 2023 konusu ile ilgili olarak sizlere belirtmemiz gereken net bir ücretlendirme söz konusu değildir. Ancak tahmini olarak belli bir fiyattan söz edebiliriz. Neden diye soracak olursanız da bunun en büyük sebebi genel olarak kapıda meydana gelmiş olan farklı bir takım arızaların olup olmaması ile ilgilidir. Kapının ne çeşit bir kapı olduğu ve kapıda daha farklı bir hasar olması, çilingir ücretleri ile ilgili farklı koşulların bir araya gelmesi ve bir takım farklı gerekliliklere cevap verilmesi halinde değişkenlik gösterecektir.

Çilingir Kapı Açma Ücreti

Çilingir kapı açma ücreti genel olarak gündüz ve gece ayrımına bağlı olarak da değişkenlik göstereceği için bu ücretlendirme birbirinden farklı standartlara bağlı olarak belirlenir ve birbirinden ayrılır. Günün her saati gece ya da gündüz olmak üzere herkesin çilingire ihtiyacı olabilir. Ani bir şekilde arkadan kapanan bir kapı ya da kapıya sıkışan bir anahtar nedeniyle kapının açılamaması söz konusu olduğu zaman kapıda kalan bir insan ilk olarak bir takım yöntemler deneyerek kapıyı açmaya çalışır. Fakat bu konuda başarılı olamazsa mecburen son çare olarak bir çilingir arayışına girer.

İnsanların pek çoğu genel olarak elinde olan şartları zorlayıp kapalı kalan bir kapıyı açmaya çalıştıktan sonra en yakın çilingir nerede diye bir araştırma yapmaya kalkışır ancak bu son derece yanlış bir düşüncedir. Çünkü kapının açılması için zorlamak her zaman için kapının bir şekilde zarar görmesine sebep olur. Kapı tamamen kırılabilir. Kırılmasa bile kapının dilinde ya da anahtar göbeğinde bir hasarın meydana gelmesi son derece olası bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle çilingir çağırmak gerekir. Çilingir kapıyı ne kadara açar diye soracak olursanız günümüzde bu ücret gündüz vakti için 70 ile 100 TL arasında olacaktır. Ancak gece için 150 TL olarak belirlenmiştir.

Çilingir Nereden Bulunur?

Çilingir nereden bulunur konusunda araştırma yaparken bulunduğunuz ilçeyi ve mahalleyi baz almanız gerekir. Bu konuda https://metrocilingir.com/ ile görüşmek sağlıklı olacaktır.

Hemen Ara