Blog

7/24 Acil Çilingir Hizmetleri

The latch mechanism assembly is inserted into the hole when inst

Çilingir Kapı Açma Aparatı

Çilingir kapı açma aparatı ile her tür kapıyı son derece kolay bir şekilde açmak mümkün olacaktır. Çilingirler bu tip aletlerle kapıları açarak içerde ya da dışarda kalmış olan kişilerin kurtulmasını sağlar. Çilingirlerin kullandığı bu aletlere aynı zamanda kapı açma sihirbazı adı da verilmektedir. 

Çilingir Hangi Kapıları Açar?

Çilingir hangi kapıları açar şeklinde bir soru için tüm kapılardan söz etmek mümkün olacaktır. Çilingirler, kilitli ya da kilitlenmeden çekilmiş olan her kapı tipini açabilme becerisine sahiptir. Tabii ki bu kapıları açabilmek için çilingirler bir takım kapı açma aparatları kullanmaktadır.

Kapı Açma Aparatı Nerede Satılır?

Kapı açma aparatı nerede satılır? Günümüzde hemen hemen her şeyi son derece kolay bir şekilde bulmak mümkün olacaktır. Bu tür aparatlar için çilingirlik malzemesi satan yerler araştırılabilir. Aynı zamanda günümüzde artık her şeyi bir takım internet sitelerinde son derece kolay bir şekilde bulmak mümkün olduğu için bu aletleri de oldukça kolay bir şekilde internet üzerinden satın alabilirsiniz.

Kapı Açma Aparatlar İle Nasıl Kapı Açılır?

Kapı açma aparatları ile nasıl kapı açılır sorusunun açılacak olan kapının türüne ya da açılması gereken bölüme bağlı olarak çeşitli pek çok cevabı olacaktır. Mesela kilitlenmemiş bir kapının kapı açma aparatı ile son derece kolayca sadece kapının diline sürtme yöntemiyle açılması yeterli olacakken murç ya da çekiç gibi aletlerle ciddi bir deformasyon gerekli olabilir.

Kapı Açma Aparatı Olmadan Nasıl Kapı Açılır?

Kapı açma aparatı olmadan nasıl kapı açılır konusuna da insanlar yıllardır bu tip bir sorun ile karşı karşıya kaldığı için çok fazla kafa yormuşlardır. Mesela çelik kapı üst kilidi nasıl açılır konusu bu aşamada çok fazla kafa yorulan bir konudur. Çünkü bu tip kapılarda üst anahtar bazen unutulabilir. Bunun için kilidin 15 cm yüksekliğinden baskı yapılması gerekir. Fakat bu durumda kapı zarar göreceği için mutlaka bir çilingir gerekir. En yakın çilingir nerede diye de soracak olursanız https://metrocilingir.com/ adresini takip edebilirsiniz.

Hemen Ara