Blog

7/24 Acil Çilingir Hizmetleri

Unlocking a car door with a key

Çilingir Araba Kapısı Açabilir Mi?

Çilingir araba kapısı açabilir mi arabada kilitli kalan ya da bir şekilde aracının anahtarını kaybetmiş olup da yedek anahtarını da bulamayan pek çok kişi tarafından merak edilip gündeme getirilen bir konu olarak karşımıza çıkar. Araba kapısı nasıl açılır ya da arabada kilitli kaldım ne yapmalıyım gibi bir takım sorulara yanıt verecek olursak bu konuda her zaman için en kolay ve güvenli çözüm önerisi bir çilingir çağırmak olacaktır. Çilingir araba kapısını çok kolay bir şekilde açabilir.

Çilingir Araç Anahtarı Kopyalama

Çilingir araç anahtarı kopyalama işlemi de yapmaktadır. Araç anahtarı ya da bina girişi için otomatik kapı anahtarı kopyalama işlemi için mutlaka bir çilingirlik hizmeti veren firma ile görüşme sağlamanızda son derece büyük bir fayda olacaktır.

Otomobil Kapısı Nasıl Açılır?

Her insan hayatında en az bir kere otomobil kapısı nasıl açılır konuşu ile ilgili olarak bir takım araştırmalar yapmış ve yapacaktır. Neden diye soracak olursanız bu otomobiller kendini bir yerde bir şekilde koruma altına almak üzere kilitleyebilir. Bu tip bir durum söz konusu olduğu zaman yerli bir otomobil içerisinde kalmışsanız kolu bir kez çekmek yeterli olacaktır. Ancak yabancı araçlarda kolu iki kere çekmeniz gerekir. Çünkü genel olarak yabancı araçlarda kolu bir kere çektiğiniz zaman kilit açılmış oluyor ancak ikinci seferde kapı da açılıyor.

Motor çalışır vaziyette ise otomatik cam düğmesine basarak da aracın camını açmak mümkün olacaktır.

Araç Kapısı Dışardan Nasıl Açılır?

Araç kapısı dışardan nasıl açılır diye soracak olursanız da 1 buçuk metrelik bir tel son derece faydalı olacaktır. İlk başta teli kıvırarak üst kısmını aralamanız gerekir. Teli daha sonra da yukarı doğru kaldırdığınız zaman aracın kapısı açılmış olacaktır. Ama bütün bu yöntemleri son derece dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekir. Aksi halde aracın boyasına zarar vermek gibi bir risk söz konusu olabilir ya da aracın kapısı bozulabilir. Bu nedenle bir çilingir çağırmak gerekir. https://metrocilingir.com/ ile iletişime geçin.

Hemen Ara